MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

Fashion & Hair show 2016

 

photo by Pástor Péter

Fashion & Hair show 2016

13. augustový večer na nádvorí MyHont Café patril dvom mladým talentovaným dámam, ktoré sa tu predstavili v rámci Fashion & Hair show 2016. Boli to Veronika Sóder Nemcsok so svojimi vlasovými kreáciami a Rebeka Monhartová, ktorá sa predstavila svojimi módnymi kolekciami.

Pri otvorení show sme sa dozvedeli, že Veronika Sóder Nemcsok je už takmer dvadsať rokov významnou predstaviteľkou kaderníčok v našom meste. Jej majstrovské diela odzrkadľujú aj odborné uznania, ktoré za tie roky získala. Ako nám Veronika prezradila, vlasové kreácie prispôsobovala k daným módnym kreáciám. Tak tvorili jedinečný súlad. Na niektorých modelkách sa objavili vo vlasoch aj venčeky zo živých kvetov, ktoré vytvárala Edit Szabó.

Veronika potrebuje postup vo svojom majstrovstve a v záujme toho sa aj ďalej vzdeláva, zdokonaľuje. O svojich plánoch informovala, že na jeseň sa zúčastní viacerých školení a od septembra už bude znovu pôsobiť na plný úväzok vo svojom salóne, kde bude čakať na svoje verné zákazníčky.

Rebeka Monhart je autorkou značky Remon a úspešne ukončila štúdium módnej návrhárky. V súčasnosti pripravuje módnu kolekciu. Jej modely charakterizuje športová elegancia, spájaná s pohodlným užívaním.

Sama sa vyjadrila, že svoje modely si vysnívala počas štúdií. Svoj  jedinečný svet vytvára trpezlivou postupnosťou. Na niektorých modeloch sa objavujú trojrozmerné znaky. Rebeka sa tiež rada venuje samoštúdiu.

Veronika i Rebeka ďakujú všetkým, kto sa zúčastnili na príprave a priebehu tohto krásneho úspešného večera.

Záverom nech sú známe i mená tých, bez ktorých by tento večer nemohol byť taký úspešný: Annamária Kuňa, Simona Nemcsok (účesy), Alesja Malakan a Nikoleta Bálint (šminky), Edit Szabó (ozdoby do vlasov), Joe Second Hand (stuhy do valsov), Dávid Hagymási (hudba), Szilárdka Zsóka moderátorka a modelky: Brigi, Linda, Patrícia, Ráhel, Broňka, Laura, Karin, Karmen, Sandra, Ado a Medard.

autor/write: Pástor Péter

preklad: Bell

[peg-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/116032592000763957747/albumid/6323483048423499073?alt=rss&kind=photo“ tags=“Featured“ ]

Posted under: NEWS, Okolie, Šahy, Umenie, Umenie

Comments are closed.

↓