MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

Gemini GY v službách cestujúcich

photo by Pástor Péter

Súkromná prepravná spoločnosť Gemini GY slúži cestujúcim a cestovania chtivým občanom z okolia Šiah už rok. Vedúcimi tejto spoločnosti sú Anikó Sedláčeková a Marek Heimlich.

Svoje podnikanie začali pred rokom jedným autobusom. V prvých mesiacoch prepravovali výletníkov do okolia. Pravidelnými objednávateľmi boli najmä školy a seniorské centrum.  Časté boli aj výlety do divadla do Budapešti. Neskôr pribudli objednávky aj zo širšieho okolia. Od januára prepravujú napr. pravidelnou dochádzkou aj robotníkov podniku Knaus v Nagyoroszi. Zároveň začali v tom období aj organizované výlety.

Anikó sa vyjadrila, že ich často oslovujú záujemcovia, či nebudú aj samostatne organizovať výlety. Túto ponuku zvážili a podnikli výlety do Budapešti, do Gödöllő, do Bojníc a na výstavu Agrokomplex v Nitre. Podnikli už aj európske výlety. V lete napr. do rekreačného strediska Pakoštane v Chorvátsku a začiatkom jesene do Mezőkövesdu na víkendové welnessy.

Spoločnosť vlastní v súčasnosti jeden autobus Renault Ares pre 53 cestujúcich a jeden Mercedes Setra pre 49 cestujúcich. Marek nás oboznámil, že oba autobusy sú vybavené klimatickým zariadením, DVD prehrávačmi, pohodlnými sedadlami a príslušným barovým zariadením. Ponúkajú chladené nápoje, kávu a pre deti sladkosti.

Spolupracujú s bratislavskými a budapeštianskymi aj s inými cestovnými kanceláriami. V budúcnosti plánujú svoje kontakty rozšíriť o cesty po Európe, všetko podľa záujmu objednávateľov.

 

O službách prepravnej spoločnosti Gemini Gy sa môžete informovať

na tel. číslach +421 915 724 354, +421 905 737 580

alebo na mailovej adrese geminigy8@gmail.com

Nájdete ich aj na facebooku.

autor/write: Pástor Péter

preklad: Bell.

Posted under: NEWS, Šahy, Verejné dianie, Verejné dianie

Comments are closed.

↓