MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

Haute Couture – Nevídané podujatie v Šahách

photo by Pástor Péter

Haute Couture – Nevídané podujatie v Šahách

27. novembra sa v budove Menora Saag Centrum uskutočnilo nevídané podujatie.  V našom meste ešte nikdy nebolo k videniu Haute Couture, kde nám katerníctvo Veronika prineslo rôzne dizajny účesov a umelcké podujatia. Pri príležitosti dvadsiateho výročia založenia salónu sa pod záštitou Veroniky Soder Nemcsok uskutočnila hair-design show obohatená výstavou a koncertom. Účastníci tam mohli obdivovať umelecké diela, ktoré si Veronika vysnívala. V budove sinagógy sa predstavili jedinečné svadobné a večerné modely. Atmosféru podujatia dotváral aj bohatý duchovný svet Michaely Holotovej-Bodnárovej, ktorý presne odrážali jej vystavené diela.

Podujatie otvorila kurátorka sinagógy Adrienn Kutaková. Vo svojom úvodnom prejave zdôraznila, že vlasový dizajn v nadštandardnom prevedení, kombinovaný s dynamickými maľbami je umením, ktoré poskytuje nadšencom v publiku fantastický umelecký zážitok.

Ako hovorila Veronika: „touto akciou som chcela slávnostne poďakovať svojim zákazníkom za desaťročia lojality.“ Dodala: Šahanskému publiku, ako aj hosťom chcela ukázať svoju kreativitu.

Make-up robila Nikoleta Bálintová a dekorácie zo živých kvetov zabezpečila  Edita Szabóová z kvetinárstva Amarylis. Ozdobenie miesta zabezpečil Natur Dekor z Levíc. Účesy modeliek, ich posledné úpravy dotvárala Veronika pred publikom. Na akciií boli prítomní niekoľkí špecialisti. Po prehliadke modelov prekvapila hostí vystúpením bývalá účastníčka Super Star Réka Balla.

Veronika kladie veľký dôraz na školenie. Pravidelne sa zdokonaľuje. Poznamenala, že počas vlastného vývoja spoznáva nové trendy a techniky a tým vie svojim hosťom ukázat nové a prekvapivé spôsoby česania. Pri príležitosti výročia sa obnovil interiér salónu, ktorý slúži pohodliu hostí.

Česanie drdola má najradšej – povedala Veronika. Vytvorenie účesu vždy prispôsobí vlohám zákazníka. Jej práca sa vyznačuje česaním „účesov na mieru“.

Modely vyberala z kruhu zákazníkov. Povedala, že ju pri práci inšpirovali medzinárodní odborníci. „Snažím sa o to, aby sa v mojej práci objavovala čistá elegancia a harmónia.“ – povedala vlasová dizajnérka.

„Poďakovanie patrí mojím hosťom. Ďakujem im za ich dôveru, ich lásku a úctu ku mne“ – zdôraznila na konci podujatia Veronika Soder Nemcsoková. Mimoriadne a zároveň rodinné, dojemné podujatie sa ukončilo recepciou.

autor/write: Pásztor Péter

preklad: AS

Posted under: Kultúra, Kultúra, NEWS, Okolie, Šahy, Umenie, Umenie

Comments are closed.

↓