MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

KISSOUND – benefičný koncert

photo by Pástor Péter

photo by Jarmila Šišková

KISSOUND – benefičný koncert

21. marca sa v našom meste usporiadal charitatívny koncert Kissound. Na základe iniciatívy mladého hudobníka Krištofa Kissa a nápadu Petra Paulenku bola zbierka venovaná na podporu chorých detí.

Počas viac ako dvojhodinového koncertu sa na pódiu stretli rôzne hudobné štýly a viaceré jazyky, ktoré si dobre rozumeli a slúžili ušľachtilému cieľu. Hneď v úvode koncertu sme sa dozvedeli, že výťažok zo zbierky poputuje do denného centra, ktoré prevádzkuje organizácia Charitas Saag. Plná koncertná sála bola predzvesťou úspechu tohto podujatia. Potvrdil to aj aplauz, ktorým diváci odmenili účinkujúcich. Na koncerte vystúpilo sedem hudobníkov a šesť spevákov, z ktorých väčšina pochádzala z Maďarska, ale našli sa medzi nimi aj miestni, či regionálni interpreti.

Počas koncertu sa vyzbieralo 370 eur, ktoré organizátori koncertu odovzdali 23. marca občianskemu združeniu Charitas Saag. Inciatíva mladých ľudí si získala širokú podporu obyvateľov mesta. Aj touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí podporili toto ušľachtilé podujatie. Video si môžete pozrieť TU.

autor/write: Péter Pástor

preklad: MG.

Posted under: Charitas Saag, Kultúra, NEWS, Šahy, Srdcom za Šahy, Verejné dianie

Comments are closed.

↓