MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

MyHont výstava – ukáž svetu svoje diela!

MyHont výstava – ukáž svetu svoje diela!

1. mája oslávi MyHont.sk svoje tretie výročie založenia. Pri tejto príležitosti sa v literárnej kaviarni MyHont bude organizovať veľké podujatie. Jednou zo sprievodných udalostí bude aj výstava v susednom Menora Saag Centre Artis. Na vaše diela, ktoré by mohli byť predmetom výstavy, bude čakať tím MyHontu vo svojej kaviarni do 24. apríla.

„Pri príležitosti výročia sa našou základnou myšlienkou stalo to, aby sme dali priestor amatérskym umelcom, ktorí sa doteraz neodvážili prezentovať svoje diela na verejnosti, alebo zatiaľ takúto možnosť nemali. V našom okolí existuje množstvo talentovaných ľudí a my ich chceme podporiť touto výstavou,” povedal otec nápadu Peter Paulenka. Organizátori očakávajú rôzne umelecké diela počnúc grafikou, cez maľby, až po sochy. Skrývajúci sa amatérski umelci majú možnosť odovzdať diela, ktorými sa chcú prezentovať, do 24. apríla.

Ústrednou témou výstavy je vedomie a energia, umelecké techniky sú voliteľné. Tím MyHontu vždy považoval za dôležité podporiť mladých talentovaných ľudí. S ohľadom na túto skutočnosť usporiadal výstavy už aj v minulosti a do svojej kaviarne pozval vystupovať aj viacerých amatérskych hudobníkov.

autor/write: Peter Pastor

preklad: MG

Posted under: Kultúra, Kultúra, NEWS, Nezaradené, Okolie, Šahy, Umenie, Umenie

Comments are closed.

↓