MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

Projekt zmenáreň

hotove

Štartuje projekt zmenáreň

V polovici marca odštartuje aj v našom meste projekt zmenáreň. Cieľom tohto projektu je celková premena ženy, ktorá si o to požiada, takpovediac „premena šitá na mieru„, premena, v ktorej sa prejaví celková krása každej ženy. Nápad sa zrodil z iniciatívy Veroniky Sóder Nemcsok, ktorá sa nám vyznala:
„Mojím cieľom je už dávnejšie odštartovať tento projekt. Pretože…
Každá Žena je svojím spôsobom krásna. Zaslúži si, aby se Jej krása objavila, prejavila – tak pre Ňu samotnú, ako aj pre jej okolie. V pozadí neistoty pri prejavení sebadôvery je vonkajší prejav, vyžarovanie jej osobnosti, prvý dojem – to sú najdôležitejšie a rozhodujúce „parametre“ krásy každej ŽENY. Z tohto poznania pochádza aj moja – naša – snaha : vytvoríť skupinu – tím, ktorý dokáže poskytnúť každej žene impulz, aby ukázala svoju krásu, svoj šarm, svoju jedinečnosť. Cieľom  tímu je, aby sa ženy necítili krásnymi len v ten jeden deň, keď navštívia nejaký salón krásy, ale aby sa cítili a aj boli skutočne pôvabné stále. To je mottom nášho tímu.
Pozrime sa na zloženie tímu.
Kaderníčka – Veronika Sóder Nemcsok,
kozmetička  – Nikoletta Bálint,
stylistka – Szilárdka Zsóka.
Všetky pôsobia v Šahách vo svojich salónoch, butikoch.

Povieme vám, čo od nás môže očakávať dáma, ktorá sa uchádza o naše služby, o našu priazeň.

Účes – Veronika: Účes, vlasová ozdoba – koruna ženy je jej ochrannou známkou, vyjadruje osobnosť každej ženy. Pekným účesom, ktorý musí byť iný, jedinečný ku každej tvári, ku každej príležitosti, dosiahneme viditeľnú zmenu. S účesom sa vždy oplatí trochu si pohrať, no nikdy nezaškodí vniesť do nej aj trochu farby, pretože aj tie majú vplyv na naše okolie, na našu osobnosť. Ukážem svojim milým  klientkam, akými drobnôstkami, akou technikou si môže  každá žena sama sebe upraviť účes, aby jej frizúra bola po celý deň pôsobivá.

Šminky – Nikolett: Kozmetická úprava tváre je u žien aplikovaná od nepamäti. Jej cieľom je zvýrazniť krásu, jedinečné a zaujímavé črty, osobitosť svojej tváre, vyzdvihnúť krásu a zároveň zakryť prípadné poškodenia kože alebo iné nezrovnalosti. Musí byť v súlade s črtami tváre, s očami,  vlasmi, farbou kože, s tvarom úst, očí a , samozrejme, musí sa hodiť k danej príležitosti. Snažím sa poradiť svojim milým klientkam, aké farby jej svedčia v skutočnosti, akými prostriedkami si môže na tvári vykúzliť svoje prednosti a zakryť prípadné  nedostatky.

Styling – Szilárdka: Niet pochýb, že k  prvému dojmu na naše okolie je neodmysliteľné pôsobivé oblečenie. Náš vonkajší prejav je vo večnom súlade s naším charakterom, preto musia byť v súlade, aby celkový dojem bol dokonalý. Pri výbere šiat sa snažím ponúknuť každej dáme taký výber, ktorý charakterizuje jej životný štýl,  fyzické danosti, spôsob života, vek. Snažím sa nájsť v nich to, čo odzrkadľuje ich osobnosť a charakter, sebavedomie a pôsobenie na svoje okolie. Snažím sa presvedčiť dámy, aby mali odvahu experimentovať, vytvoriť si vlastný, jedinečný štýl. Vlastný štýl každej ženy vyžaruje silu, jednotu, harmóniu osobnosti.

Naše rady poskytnú každej žene základ k prejaveniu sa svojej krásy. Ich pomocou spoznáš ideálnu frizúru, vhodné typy kozmetiky, najpôsobivejšie a najideálnejšie harmonizujúce prvky oblečenia. My veríme, že je možné vyčariť z každej osobnosti tento zázrak, aby každá žena mala svoje sebavedomie, istotu pôsobenia, vyvolania obdivu, aby každá žena mohla odchádzať od nás so žiarivým úsmevom, že na ňu priaznivo pôsobila naša nová vizáž.

Náš prvý hosť dostane 50%-nú zľavu.
O zmenách vám poskytne fotodokumentáciu Peter Paulenka.
Vaše snahy o zmenu vizáže nám môžete hlásiť denne od 10.00 do 17.00 hodiny na čísle 0918033082.

Posted under: NEWS, Okolie, Šahy, Umenie, Umenie, Verejné dianie, Verejné dianie

Comments are closed.

↓