MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

Rihanna – Stay ft. Mikky Ekko (Cover by Viki and Majo) Viktória Laubertová & Marián Hudec

foto by www.ppproduction.eu

Natáčanie videoklipu v Šahách

Budova Menora Saag Centrum v Šahách sa stala miestom nakrúcania videoklipu. Objav Mariána Hudeca-Maja Viktória Lambertová, speváčka skupiny BEST, tu nakrúcala svoj videoklip – remix skladby Stay svetozmámeho dueta Rihanna-Mikky Ekko.
Trojčlenná hudobná skupina BEST vznikla v októbri r.2006 v Šahách a vystupuje na rôznych rodinných a spoločenských akciách. Členovia majú dlhoročné hudobné skúsenosti.
Ako nám 14-ročná Viktória prezradila, jej hudobný – spevácky talent objavila pani učiteľka asi pred štyrmi rokmi, odvtedy sa venuje vážnejšie spevu. S Majom sa zoznámila na jednom plese v obci Veľký Ďúr. Nakrúcaniu viedoklipu predchádzalo nahrávanie CD. „Naším cieľom bolo ukázať svetu spevácku schopnosť našej skupiny a nahrať to pre videoportál,“ povedal Majo.
Kameramanom a fotografom videoklipu bol talentovaný šahanský kameraman Peter Paulenka. Nakrúcanie prebehlo aj napriek studenému marcovému počasiu vo vynikajúcej atmosfére v historických priestoroch tejto starej budovy. Frontmen skupiny BEST sa vyjadril, že všetci sme otvorení podobným akciám aj v budúcnosti. Organizátori zároveň ďakujú nadácii Sigillum Oppidi Saag a správcovi synagógy za poskytnutie priestorov na natáčanie.

Péter Pástor

 Kamera  www.ppproduction.eu & strih Marián Hudec

Posted under: Šahy, Verejné dianie

Comments are closed.

↓