MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

Soder Veronika

photo by Soder Nemcsok Veronika

Úspechy Veroniky Soder

V našom meste žije veľa talenovaných mladých ľudí. Jedným z nich je aj Veronika Nemcsok Soder, ktorá sa v októbri na pozvanie slávnej kaderníckej majsterky zúčastnila v Bratislave na známej vlasovej show. „Je to pre mňa veľká pocta, že sa každoročne môžem zúčastniť na tomto podujatí a zároveň veľká výzva, ktorej sa rada zúčastňujem. Vždy sa naučím niečo nové, čo neskôr využijem vo svojej práci,“ informovala nás úspešná Veronika.
Ako sme sa dozvedeli, na vlasovej show sa vlasové kreácie najnovšieho trendu pre nevesty a na veľké plesy. Ich výtvory boli doslova poetické. Veronika si sama vybrala modelky (Éva Pásztor a Zsófi Balla), sama pre ne navrhla aj šaty a módne doplnky. Vytvorené vlasové kreácie boli odfotografované a budú uverejnené v módnych časopisoch.
„Pri práci sa vždy sústredím na osobnosť klienta, na súhru osobnosti s vytvoreným účesom. Pre mňa je dôležité, aby sa klientka cítila spokojná, pre mňa je kaderníctvo nielen práca, ale aj umenie,“ dodala Veronika, ktorá už sedemnásť rokov pôsobí v Šahách. V priebehu svojej praxe sa zúčastnila viacerých kaderníckych súťaží a dodajme – vždy s úspechom.

autor/write: Péter Pástor
preklad: Bell

Posted under: NEWS, Okolie, Šahy, Umenie, Umenie, Verejné dianie, Verejné dianie

Comments are closed.

↓