MYHONT.sk

To, Čo Spája Nás / Az, Ami Összeköt Minket

Svadobná výstava v Šahách

 

photo by Pástor Péter

V Šahách sa po prvýkrát  8. januára 2017 uskutočnila výstava so svadobnou tematikou. Na tejto vzácnej udalosti sa zúčastnili podnikatelia a pracovníci služieb.

„Naším cieľom bolo predstaviť na jednom mieste podnikateľské služby, ktoré sú dostupné u nás. Výstavy sa zúčastnili takmer všetky podnikateľky a podnikatelia, ktorí sú potrební pri realizácii takej dôležitej životnej udalosti, akou svadba v živote mladého človeka je,“ – uviedla Erika Zachar, organizátorka usporiadateľskej spoločnosti Pepita Wedding, autorka výstavy.

Popri výstavke si mohli účastníci pochutnať na vynikajúcich svadobných zákuskoch, tortách a iných dobrotách, vyskúšať si a preveriť niektoré služby. Predstavili sa tu kozmetičky, kaderníčky, pekárky-cukrárky, fotografi a kameramani, majitelia svadobných salónov, cestovných kancelárií. Svoje majstrovstvo ukázali aj módne salóny so svadobnými šatami pre nevesty aj pre mladých manželov, svatov a iných svadobníkov. Kozmetičky a kaderníci predviedli svoje umelecké majstrovstvo priamo namieste.

Celkove sa na akcii zúčastnilo takmer tridsať  služieb zo Šiah a z blízkeho okolia, ale boli tu majstri aj zo Štúrova, z Nitry i z Vácu. Erika Zachar na záver dodala, že výstavu zorganizovali bez nároku na úplnosť a dokonalosť. Výstava sa uskutočnila pri plnej sále reštaurácie Villa Romaine.

autor/write: Pástor Péter

preklad: Bell

Posted under: NEWS, Okolie, Šahy, Verejné dianie, Verejné dianie

Comments are closed.

↓